+90 (505) 922 93 86
 
KATALOG
HASTA TULUMLARI
TİP 3-4 Antiviral Hasta Tulumu

TANITIM : 57-60 gram laminelidir..Tıbbi koruyucu tulum TİPİ 3- 4 Elastik ayak bilekleri, ayak bileği, ısı yalıtımı iyidir.

- Virüs, bakteri ve mikroorganizmaları etkin bir şekilde engeller. Kendi kendine yapılan fermuar, ağzı ve çeneyi tamamen korumak için buruna kadar uzanır. Dayanıklıdır ve yırtılmaya dayanıklı. 78 g / m2 yüksek gram ağırlıklı kompozit, yumuşak ve hafif ve su geçirmez. Polyesterden daha dayanıklıdır.

- EN14126'ya uygundur Daha yüksek koruma seviyelerinin gerekli olduğu alanlarda kullanılabilir.

- Malzeme. SMS kumaş Lamineli ve mavi Çizgilidir.

TİP 5-6 Antiviral Hasta Tulumu

TANITIM : 57-60 gram laminelidir..Tıbbi koruyucu tulum TİPİ 5- 6 Elastik ayak bilekleri, ayak bileği, ısı yalıtımı iyidir.

- Virüs, bakteri ve mikroorganizmaları etkin bir şekilde engeller. , kendi kendine yapılan fermuar, ağzı ve çeneyi tamamen korumak için buruna kadar uzanır. Dayanıklıdır ve yırtılmaya dayanıklı. yüksek gram ağırlıklı kompozit, yumuşak ve hafif ve su geçirmez. Polyesterden daha dayanıklıdır. Daha iyi uyum ve hareket özgürlüğü.

- EN14126'ya uygundur Daha yüksek koruma seviyelerinin gerekli olduğu alanlarda kullanılabilir.

- Malzeme. SMS kumaş Laminelidir.


Hakkımızda

Biz Daymed 33 Dış.Tic.Ltd Şti ve Bayram Altınok Dış.Tic.Ltd Şti olarak; tulum, önlük, ffp2 maske, solunum cihazları, nitril eldiven, dezenfektan ve şırınga çalışmalarını 10 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde tedarik etmekteyiz..

devamı
İletişim Bilgileri

    +90 505 922 93 86

    bayramaltinok2010@gmail.com

   Eymir mah. Sapanca Gölü cad. No:61A/6 Gölbaşı/Ankara

Site Hakkında

Bu Sitenin Tüm Hakları Saklıdır
© 2021.
İzinsiz Alınamaz, Kopyalanamaz, Silinemez!